hrnec + skl.poklice pr.26cm 6l METALLIC Black
Kód: MA-287328
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + skleněná pokice, pr. 26 cm, 6 l, METALLIC Black. průměr: 26 cm výška (bez poklice): 15 cm objem: 6 l černá metalíza Smaltovaný hrnec METALLIC Black se skleněnou poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8591022609972 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,9 kg |
| Objem přepravní: | 13,0928 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 16,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
