hrnec tlakový 4l ADAGIO, OR knob, nerez
Kód: MA-369175
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec tlakový 4 l ADAGIO, OR knob, nerez. objem: 4 l materiál: nerez Nerezový tlakový hrnec ADAGIO s bajonetovým uzávěrem. Velmi pevná konstrukce (dno 5 mm, stěna 1 mm), nerez 18/8. Poklice obsahuje pracovní ventil, pojistku proti otevření natlakovaného hrnce a silikonové těsnění. Pracovní tlak 0,6 nebo 0,9 bar. Hrnec má silné sendvičové dno a je vhodný na všechny typy varných desek vč. indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.83 kg |
| EAN: | 8591022325070 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,831 kg |
| Indukční ohřev: | ano |
| Objem přepravní: | 19,926 dm3 |
| Objemy hrnců: | 4 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
