hrnec tlakový 5l GRANDE Red nerez
Kód: MA-369260
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec tlakový 5 l, GRANDE Red, nerez. objem: 5 l průměr: 20,5 cm výška: 15 cm materiál: nerez 18/0 tloušťka stěny: 0,6 mm sendvičové dno: 1 cm 2 ventily materiál držadel a poklice: nerez, plast Tlakový nerezový hrnec GRANDE Red 5 l (bezpečný využitelný objem 3,3 l), s pákovým uzávěrem a trendovým baňatým tvarem. Moderní barevné prvky na uzávěru a rukojetích v červené barvě. Tlakový hrnec je vhodný pro rychlou přípravu jídel, šetří čas a energie. Tlakový hrnec je opatřen pojistkami po bezpečné vaření. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ne mikrovlnka: ne trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8591022397282 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,995 kg |
| Objem přepravní: | 15,824 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
