hrnec tlakový 6l ADAGIO, OR knob, nerez
Kód: MA-369176
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec tlakový 6 l, ADAGIO, OR knob, nerez. objem: 6 l průměr: 22 cm tloušťka dna: 5 mm tloušťka stěny: 1 mm materiál: nerez 18/8, plast Nerezový tlakový hrnec ADAGIO,s bajonetovým uzávěrem. Poklice obsahuje pracovní ventil, pojistku proti otevření natlakovaného hrnce a silikonové těsnění, pracovní tlak 0,6 nebo 0,9 bar. Hrnec je vyroben z pevného a odolného materiálu, má silné sendvičové dno a je vhodný na všechny typy varných desek vč. indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ne mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 8591022325063 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,202 kg |
| Indukční ohřev: | ano |
| Objem přepravní: | 25,461 dm3 |
| Objemy hrnců: | 6 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
