hrnec tlakový 7l ALLEGRO nerez
Kód: MA-268341
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec tlakový 7 l, ALLEGRO, nerez. objem: 7 l průměr: 20,8 cm výška: 20 cm materiál: nerez 18 / 0 tloušťka stěny: 0,6 mm 2 ventily silné sendvičové dno Nerezový tlakový hrnec s pákovým uzávěrem. Víko obsahuje dva ventily, hlavní pracovní ventil a pomocný / bezpečnostní ventil. Tlakový hrnec je určen pro rychlou přípravu pokrmů a lze jej používat na všechny typy varných desek včetně indukce. Víko tlakového hrnce obsahuje hlavní pracovní ventil a pomocný ventil pro případ zanešení pracovního ventilu, což činí hrnec maximálně bezpečný. Hrnec je vyroben z pevného materiálu, má silné dno a lze ho používat na všechny typy varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.93 kg |
| EAN: | 8591022155325 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,929 kg |
| Objem přepravní: | 13,524 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
