hrnec tlakový sada 2díl.4l+6l ADAGIO, OR knob, nerez
Kód: MA-267206
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec tlakový, sada 2díl. 4 l + 6 l, ADAGIO, OR knob, nerez. sada obsahuje: hnec objem 4 l hnec objem 6 l tloušťka dna: 5 mm tloušťka stěny: 1 mm materiál: nerez 18 / 8 Sada nerezových tlakových hrnců ADAGIO 4 / 6 l, s bajonetovým uzávěrem. Poklice obsahuje pracovní ventil, pojistku proti otevření natlakovaného hrnce a silikonové těsnění. Pracovní tlak 0,6 nebo 0,9 bar. Hrnce jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu, mají silné sendvičové dno a jsou vhodné na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.28 kg |
| EAN: | 8591022591581 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,28 kg |
| Objem přepravní: | 34,8705 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 31,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
