hrnec zavařovací 20l Zn
Kód: MA-584076
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 20 l rozměry (pr. x V): 32 x 27 cm materiál: Zn plech tloušťka plechu: 0,55 mm pouzdro na teploměr a teploměr není součástí balení Pozinkovaný zavařovací hrnec s poklicí 20 l je výtečný pomocník při zavařování potravin, do hrnce se vejde jedna vrstva sklenic.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8584054101538 |
| Celkový objem: | 20 l |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,3 kg |
| Materiál: | zinek |
| Objem přepravní: | 26,88 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Sada: | ne |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Typ: | zavařovací hrnec |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
