hrnec zavařovací 30l Zn + pouzdro na teploměr
Kód: MA-584078
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 30 l materiál: Zn plech tloušťka plechu: 0,55 mm dodáván s pouzdrem na teploměr teploměr není součástí balení Pozinkovaný zavařovací hrnec s poklicí 30 l je výtečný pomocník při zavařování potravin, do hrnce se vejdou dvě vrstvy sklenic.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.93 kg |
| EAN: | 8584054101569 |
| Celkový objem: | 30 l |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,93 kg |
| Materiál: | zinek |
| Objem přepravní: | 57,6 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Typ: | zavařovací hrnec |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
