hrneček kojenecký 150ml SLŮNĚ PH mix barev
Kód: MA-259390
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrneček kojenecký 150 ml, SLŮNĚ, PH mix barev. objem: 150 ml materiál: plast mix barev: růžová, modrá Plastový lehký hrníček s pítkem je vhodný pro kojence. Je lehký se dvěma uchy a dětem se snadno drží.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590394066901 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,0498 kg |
| Objem přepravní: | 1,05728 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,8 cm |
| Výška přepravní: | 11,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
