hrnek 70ml ESPRESSO skleněný (6ks)
Kód: MA-386629
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 70 ml ESPRESSO skleněný (6 ks). objem: 70 ml materiál: tvrzené sklo, tepelně odolné balení: 6 ks Baleno v otevřeném kartonu. Chcete, aby vaše nápoje chutnaly a vypadaly jako z té nejlepší kavárny? Pak už Vám k dokonalosti chybí jen kvalitní suroviny a naše hrnky, které odpovídají velikostí i vzhledem. Hrnky se dají použít na teplé i studené nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8720573108768 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,605 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 70 ml |
| Objem přepravní: | 1,54 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 6 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ nádobí: | šálek |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 7 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
