hrnek 0,25l stohovatelný PH mix barev
Kód: MA-256722
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 0,25 l, stohovatelný, PH mix barev. objem: 0,25 l materiál: plast mix barev: bílá, béžová, modrá, zelená Hrnek na teplé i studené nápoje je skvělý pomocník na cestování. Hrneček je vhodný i pro děti, díky velikosti ouška se jim pohoddlně drží. Všechny naše produkty jsou vyráběny v České republice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590474905700 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,62475 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
