hrnek 0,33l stohovatelný PH TRA mix barev
Kód: MA-225526
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 0,33 l, stohovatelný, PH mix barev. objem: 0,33 l materiál: plast mix barev: transparentní - žlutá, červená, modrá, zelená Stohotvatelný plastový hrnek, je určený jak dětem, tak ale i na outdorové aktivity. V pestrých transparentních barevných provedeních. Vyroben z hygienicky nezávadných materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590221425000 |
| Hloubka přepravní: | 8,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,583929 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,1 cm |
| Výška přepravní: | 8,9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
