hrnek 0,3l PH mix barev
Kód: MA-266141
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 0,3 l, PH mix barev. objem: 0,3 l ptůmšr: 7,5 cm výška: 8,5 cm materiál: plaat mix barev: růžová, modrá, zelená Plastový hrnek je určený pro podávání studených i teplých nápojů. myčka: ano mikrovlnka: ano UPOZORNĚNÍ: Teplotní rozpětí -18 + 96 st. CDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022415825 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,581 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 8,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
