hrnek 0,75l pocínovaný
Kód: MA-257041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 0,75 l Hrnek, který budete potřebovat na každou zabijačku. Najde své využití při paření prasete, při obracení střev nebo nalévání tlačenky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8595082252093 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 12,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,1875 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
