hrnek 0,7l FAST CLICK PH mix barev
Kód: MA-266148
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 0,7 l, FAST CLICK, PH. objem: 0,7 l průměr: 10,5 cm výška: 11 cm materiál: plast, silikon mix barev: šedá, bordová Plastový hermetický hrnek s uchem FAST CLICK. Silikonové těsnění zajišťuje vzduchotěsnost dózy. Díky tomu zůstávají potraviny dlouho čerstvé. Použití v mrazničce do -18 st.C a v mikrovlnné troubě do + 120 st.C. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022423943 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 1,694 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
