hrnek 1,25l pocínovaný
Kód: MA-257051
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1,25 l Hrnek, který budete potřebovat na každou zabijačku. Najde své využití při paření prasete, při obracení střev nebo nalévání tlačenky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8595082252109 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 12,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 1250 ml |
| Objem přepravní: | 2,5 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
