hrnek 100ml EASY BAR skleněný
Kód: MA-337257
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 100 ml EASY BAR, skleněný. objem: 100 ml materiál: sklo Hrnek skleněný EASY BAR je určený k podávání studených i teplých nápojů. Hrnek je vyroben z kvalitního skla a je vhodný i do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419115898 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 0,4095 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
