hrnek 120ml dvoustěnný DOBLO skleněný
Kód: MA-267329
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 120 ml, dvoustěnný, DOBLO, skleněný. objem: 120 ml výška: 7,5 cm horní průměr 6,7 cm Hrnek skleněný dvoustěnný DOBLO, je vhodný pro podávání studených i horkých nápojů. Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj v hrnku déle teplý než v běžných hrncích. Hrnky jsou vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022606711 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,7452 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
