hrnek 12cm nerez
Kód: MA-282374
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
jednovrstvý univerzální nerez hrnek na pití - vhodný na studené i teplé nápoje - max 100 °C - hrnek má praktické ouško pro snadné přenášení a je možno ho dobře držet, i pokud hrnek obsahuje velmi horký nápoj - hrnek je ideální na kempování, chatu nebo ve vaší kuchyni - snadná údržba Ideální hrnek pro kempování, vyrobený z kvalitní nerez oceli, pro teplé i studené nápoje. Až příště pojedete na vodu nebo se rozhodnete stanovat či bivakovat v přírodě, kvalitním nerez hrnek prostě nesmí ve vašem vybavení chybět. objem: 900 mlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591177029779 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,112 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
