hrnek 180ml MONA Tonda porcelánový BÍ
Kód: MA-282226
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 180 ml MONA Tonda, porcelánový, BÍ - stohovatelnýobjem: 180 mlprůměr: 8,2 cm výška: 5,7 cmmateriál: porcelánbarva: bíláKlasický bílý hrnek s uchem - stohovatelný.Vhodný do myčky i MVT.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 9001794041430 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,187 kg |
| Objem přepravní: | 0,384 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
