hrnek 2,50l pocínovaný
Kód: MA-257071
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 2,50 l Hrnek, který budete potřebovat na každou zabijačku. Najde své využití při paření prasete, při obracení střev nebo nalévání tlačenky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595082252017 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 2500 ml |
| Objem přepravní: | 5,832 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
