hrnek 210ml ANIMALS mix dekorů, keramický
Kód: MA-369568
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 210 ml, ANIMALS, mix dekorů, keramický. objem: 210 ml materiál: keramika barva: bílá dekor: zvířátka Barevný hrnek, který nadchne snad každé dítě. S tímto hrnkem můžou být snídaně vašeho dítěte zase o něco veselejší. Hrnek ANIMALS je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022464397 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 210 ml |
| Objem přepravní: | 0,66 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
