hrnek 210ml DOTS keramický
Kód: MA-327280
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 210 ml DOTS, keramický. objem: 210 ml průměr: 7,5 cm výška: 8,5 cm materiál: keramika Hrnek DOTS je vyrobený z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Je dodáván v krémové barvě s puntíky, Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022464977 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,209 kg |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
