hrnek 225ml MONA dětský BÍ porcelánový
Kód: MA-282238
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 225 ml, MONA, dětský, BÍ porcelánový. objem 0,225 l průměr: 7 cm výška: 8 cm materiál: porcelán barva: bílá Hrnek s uchem pro děti. Vhodný do myčky i MVT.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592381185039 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,205 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,392 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
