hrnek 240ml CANDY mix dekorů, keramický
Kód: MA-369251
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 240 ml CANDY mix dekorů, keramický. objem: 240 ml Keramický hrnek na horké i studené nápoje. Hrnek je dodáván ve více designech a barevných provedeních.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022364222 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,198 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 240 ml |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
