hrnek 240ml CORSA skleněný (2ks)
Kód: MA-326253
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 240 ml, CORSA, skleněný (2 ks). objem: 240 ml materiál: sklo balení: 2 ks Hrnky CORSA na nožce s ouškem z čirého skla jsou vhodná na čaj, kávu nebo kakao. Nápoj vynikne díky čirému sklu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| EAN: | 8590419114167 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
