hrnek 240ml ESPRESSO dekor 2, keramický
Kód: MA-370069
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 240 ml, ESPRESSO, dekor 2, keramický. objem: 240 ml průměr: 8 cm výška: 9 cm materiál: keramika dekor: motiv káva Hrnek ESPRESSO o objemu 240 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022537077 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,198 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
