hrnek 240ml HOME ČRV keramický
Kód: MA-287340
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 240 ml HOME, ČRV, keramický. objem: 240 ml průměr: 8 cm výška: 9 cm materiál: keramika barva: červená Hrnek HOME je vyroben z keramiky,a je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022557204 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,22 kg |
| Objem přepravní: | 0,748 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
