hrnek 240ml SOVA keramický mix
Kód: MA-287360
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 240 ml, SOVA, keramický, mix. objem: 240 ml průměr: 8 cm výška: 9 cm materiál: keramika mix dekorů Hrnek OWL je vhodný na horké i studené nápoje. Je dodáván ve více designech, Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022464465 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,21 kg |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
