hrnek 240ml VALUE skleněný (6ks)
Kód: MA-326129
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 240 ml, VALUE, skleněný (6 ks). objem: 240 ml materiál: sklo balení: 6 ks Skleněný kónický hrnek VALUE je hodný k podávání teplých a studených nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 6773505561515 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,54 kg |
| Objem přepravní: | 3,8 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
