hrnek 250ml ROSALIA skleněný (6ks)
Kód: MA-368521
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 250 ml, ROSALIA, skleněný (6 ks). objem: 250 ml materiál: sklo barva: čirá balení: 6 ks Sada ROSALIA obsahuje 6 kusů skleněných matových hrnků o objemu 250 ml s motivem růže. Hrnky jsou vhodné pro teplé i studené nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 8591022194669 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,83 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 250 ml |
| Objem přepravní: | 4,48 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 6 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
