hrnek 250ml skleněný stohovatelný DURALEX
Kód: MA-232016
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 250 ml materiál: sklo barva: čirá Skleněný hrnek z firmy DURALEX, který je známý díky jeho kvalitní výrobě. Z hrnku se bezvadně pije díky jeho šikovnému úchopu a skvěle tvarovanému hrdlu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 3550190400663 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,224 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 250 ml |
| Objem přepravní: | 2,07 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
