hrnek 250ml SOVY keramický
Kód: MA-369953
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 250 ml, SOVY, keramický. objem: 250 ml materiál: keramika Keramický hrnek s dekorem soviček je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek je dodáván ve více designech a barevných provedeních. Lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022438039 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,209 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 250 ml |
| Objem přepravní: | 0,748 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ nádobí: | šálek |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
