hrnek 250ml VELA skleněný (2ks)
Kód: MA-327209
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 250 ml VELA, skleněný (2 ks). objem: 250 ml průměr 7,6 cm výška: 11,2 cm materiál: sklo balení: 2 ks Hrnek VELA, balení 2 kusů čirých skleněných hrnků kónického tvaru na teplé nápoje, Hrnek je vhodný na čaj, kávu, kakao, nápoj vynikne díky čirému sklu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8693357035072 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,65 kg |
| Objem přepravní: | 2,2272 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 11,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
