hrnek 260ml VALUE skleněný (2ks)
Kód: MA-326128
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 260 ml, VALUE, skleněný (2 ks). objem: 260 ml materiál: sklo balení: 2 ks Skleněný kónický hrnek VALUE je hodný k podávání teplých a studených nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8596352014403 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,62 kg |
| Objem přepravní: | 2,0792 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 11,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
