hrnek 270ml STUART BÍ keramický
Kód: MA-267154
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 270 ml, STUART, BÍ keramický. objem: 270 ml průměr: 7 cm výška: 10 cm materiál: keramika barva: bílá Hrnek v bílé barvě, je vyrobený z keramiky. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022594896 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,275 kg |
| Objem přepravní: | 0,9888 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
