hrnek 270ml TANGER skleněný (2ks)
Kód: MA-287767
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 270 ml TANGER, skleněný (2 ks). objem: 270 ml balení: 2 ks Sklenice TANGER má kónický tvar, s ouškem, z čirého skla. Sklenice je vhodná na teplé i studené nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8591022597781 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,73 kg |
| Objem přepravní: | 2,52 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
