hrnek 290ml CHARME porcelánový
Kód: MA-370074
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 290 ml, CHARME, porcelánový. objem: 290 ml materiál: porcelán Hrnek porcelánový CHARME o objemu 290 ml je vhodný na podávání čaje nebo kávy. Možnost doplnit o talíře, misku nebo šálek s podšálkem ve stejném dekoru. Hrnek lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022477175 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,285 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,924 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
