hrnek 300ml MEADOW s víčkem keramický
Kód: MA-267173
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 300 ml MEADOW, s víčkem, keramický. objem: 300 ml materiál: keramika sada obsahuje: 1 x keramický hrnek o objemu 300 ml (výška 10 cm, horní průměr 7,6 cm, dolní průměr 6,9 cm) 1 x nerezové sítko (průměr 7,5 cm, výška 6,5 cm) 1 x keramické víčko / podtácek pod sítko (průměr 8,2 cm) Třídílná čajová sada MEADOW FLOWERS určená pro louhování sypkých čajů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022567029 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,338 kg |
| Objem přepravní: | 1,43 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
