hrnek 310ml dvoustěnný DOBLO skleněný
Kód: MA-267330
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 310 ml, dvoustěnný, DOBLO Cappuccino, skleněný. objem: 310 ml výška: 7,5 cm horní průměr 9,8 cm Hrnek skleněný dvoustěnný DOBLO Cappuccino, je vhodný pro podávání studených i horkých nápojů. Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj v hrnku déle teplý než v běžných hrncích. Hrnky jsou vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022603772 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 1,188 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
