hrnek 310ml HEART HN keramický
Kód: MA-287337
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 310 ml, HEART, HN keramický. objem: 310 ml průměr: 8,5 cm výška: 10,5 cm materiál: keramika barva: hnědá Hrnek HEART 310 ml je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8591022566213 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 1,134 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
