hrnek 310ml puntíky ČRV keramický
Kód: MA-370070
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 310 ml, puntíky, ČRV, keramický. objem: 310 ml průměr: 8,9 cm výška: 8,9 cm materiál: keramika Hrnek o objemu 310 ml v červené barvě s puntíky, je vyrobený z keramiky, vhodný pro podávání studených a teplých nápojů. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022536865 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,9945 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
