hrnek 310ml SWEET HOME keramický ŠE
Kód: MA-327245
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 310 ml s dekorem SWEET HOME je vyrobený z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Rozměry hrnku: výška 10,5 cm, průměr horní 8,5 cm a průměr dolní 5,5 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce (při běžném domácím užití).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022489451 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,275 kg |
| Objem přepravní: | 1,134 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
