hrnek 320ml NUEVO skleněný
Kód: MA-326168
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 320 ml NUEVO, skleněný. objem: 320 ml výška: 11,3 cm materiál: sklo Skleněný hrnek NUEVO MUG je elegantní hrnek z čirého varného hladkého skla. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| EAN: | 8590419044389 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 1,056 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
