hrnek 320ml OPICE mix dekorů, keramický
Kód: MA-369284
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 320 ml OPICE, mix dekorů, keramický. objem: 320 ml materiál: keramika mix dekorů Keramický hrnek OPICE 320 ml je vhodný na horké i studené nápoje a je dodáván ve více designových provedeních.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022364529 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,245 kg |
| Objem přepravní: | 0,918 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
