hrnek 330ml BASIC skleněný
Kód: MA-268435
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 330 ml, BASIC, skleněný. objem: 330 ml průměr: 8,7 cm výška: 9,8 cm materiál: sklo Hrnek BASIC je elegantní hrnek z čirého hladkého skla,.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590419043047 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,352 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 350 ml |
| Objem přepravní: | 1,1466 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9,8 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
