hrnek 330ml COFFEE keramický mix barev (3ks)
Kód: MA-386494
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 330 ml COFFEE keramický mix barev (3 ks). objem: 330 ml materiál: porcelán mix barev: pastelové barvy s potiskem balení: 3 ks - polootevřený box Vychutnejte si Vaší kávu v hrnku, který je pro to přímo určený svým krásným designem. Hrnek je vyroben z porcelánu, vhodný na horké i studené nápoje. V nabídce je dodáván ve 2 barevných sadách. Prodáváme v balení po 3 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8719987894237 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,825 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 3,6575 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
