hrnek 330ml LOVE keramický mix dekorů
Kód: MA-327244
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek LOVE 330 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Dodáván ve více designech, výška hrnku 10 cm, průměr horní 9 cm průměr dolní 6 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022464113 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,247 kg |
| Objem přepravní: | 1,08 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
