hrnek 330ml SOVY keramický
Kód: MA-369639
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 330 ml, SOVY, keramický. objem: 360 ml materiál: keramika Hrnek je určen na horké i studené nápoje. Je dodáván ve více designech a barevných provedeních. Díky svému barevnému dekoru ho budou Vaše děti určitě zbožňovat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022379189 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 330 ml |
| Objem přepravní: | 0,96 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
