hrnek 340ml FLOWER keramický mix
Kód: MA-287334
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 340 ml, FLOWER, keramický, mix. objem: 340 ml průměr: 8 cm výška: 10,5 cm materiál: keramika mix dekorů Hrnek FLOWER je vyrobený z keramiky a je vhodný na horké i studené nápoje. Dodáván ve 2 designech, Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8591022464434 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 1,134 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
